Swivel Chair Doria

L0

E pajisur me kthesa elegante dhe e veshur me një pëlhurë bouclé të bardhë, karrigia magjepsëse Doria Swivel është një pjesë e mrekullueshme e theksit për një mori ambientesh të brendshme.

Kategoritë: ,
Brandet: Eichholtz
Kompozime në bazë të moduleve me dimensione të ndryshme sipas materialeve koresponduese. (Kliko për të parë skedën teknike)

Përshkrim

E dizenjuar me një kurriz mbrapa me kupolë dhe bazament të fshehur të kthyeshëm, kjo karrige me stil boudoir bën një shtesë të shkëlqyer në dhomën tuaj të ndenjes ose dhomën e gjumit.