Koha për zbukurimet e Krishtlindjeve!

Jemi ne kohën më të mrekullueshme të vitit, sezoni i Krishtlindjeve. Ndryshoni atmosferën  e shtëpisë suaj duke e bërë atë akoma më të ngrohtë me ndriçimin, mobiljet dhe aksesorët e shtëpisë nga kompania Eichholtz. Festoni stinën duke bërë blerje me pamjen festive dhe elegante të Krishtlindjeve, të prezantuara plot stil nga bashkëpunëtorët tanë. EICHHOLTZ Ndërsa […]

Veko-Concept-Carpets-blog-1

Dizenjoni interiorin tuaj të brendshëm me stilet kontemporane dhe klasike të koleksionit tonë të tapetëve/qilimëve!

Tapete/Qilima për shtëpi dhe jo vetëm. Zbuloni disa nga koleksionet tona të tapeteve/qilimave dhe inspirohuni se si mund t’i kombinoni ato me çdo stil të brendshëm. Qilime dhe Tapete Tapetet/Qilimat  jane aksesorë të cilët  tregojnë stilin tuaj personal në dizajnin e brendshëm, duke e bërë më të lehtë ndryshimin e pamjes së një dhome.  Është […]

parket inxhinierik

Pse duhet të zgjedhim parket inxhinierik për shtëpinë?

Ja cilat janë 10-benefite të parketit inxhinierik. I NGROHTË Parketi inxhinierik jo vetëm i jep elegancë shtëpisë suaj, por edhe ngrohtësi. Sipërfaqja e parketit inxhinierik, përmban shtresa të shumta, duke përcjellë ngrohtësinë naturale të drurit.Një dysheme me parket është gjithmonë estetike dhe e ngrohtë për këmbët. KA JETËGJATËSI Një dysheme që zgjat për shumë vite. […]

Mobilimi perfekt për dizenjimin e dhomave për fëmijë!

1. Laminate ekologjike Të luash zbathur në dysheme është shumë më e bukur! Në një botë ideale të gjitha materialet që bien në kontakt me lëkurën e fëmijës suaj do të ishin ekologjike dhe pa substanca të dëmshme. Laminati  EGGER Comfort nuk është vetëm plotësisht natyrale dhe e lirë nga PVC dhe plastifikuesit, por është […]

  • 1
  • 2
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping
X