Coffee Table Riva Brass

Bëni diferencën në qendër të dhomës tuaj të ndenjes me Tavolinën e Kafes Riva.

SKU: 113753 Kategoritë: , , ,
Brandet: Eichholtz
Kompozime në bazë të moduleve me dimensione të ndryshme sipas materialeve koresponduese. (Kliko për të parë skedën teknike)

Përshkrim

Bëni diferencën në qendër të dhomës tuaj të ndenjes me Tavolinën e Kafes Riva. Kjo tavolinë e bukur përmban një përfundim antik prej bronzi dhe mban një tavolinë të pastër xhami, duke e bërë atë një përshtatje të përsosur për hapësirat moderne të mesit të shekullit dhe ato industriale.