Mirror Bahia Gold Finish

Krijoni një pamje të sofistikuar në korridorin, dhomën e gjumit ose sallonin tuaj me pasqyrën Bahia.

SKU: 112838 Kategoritë: ,
Brandet: Eichholtz
Ambienti Për ambiente të brendshme
Dimensione W28 x D2 x H28 in | Pesha: 2.2 lbs

Përshkrim

Krijoni një pamje të sofistikuar në korridorin, dhomën e gjumit ose sallonin tuaj me pasqyrën Bahia. E përkryer për të tërhequr vëmendjen në murin tuaj të theksuar, kjo pasqyrë konvekse me kornizë të ndezur nga dielli në fije ari antike i përshtatet njëlloj dekoreve bashkëkohore dhe tradicionale.