Floor Lamp Lorenzo

L0

Me dymbëdhjetë toptha prej qelqi të kristaltë të pastër që rrotullohen poshtë kornizës së saj prej çeliku skulpturor, Lorenzo për Dysheme Lorenzo përmban një dizajn tërheqës.

Kategoritë: ,
Brandet: Eichholtz
Kompozime në bazë të moduleve me dimensione të ndryshme sipas materialeve koresponduese. (Kliko për të parë skedën teknike)

Përshkrim

Kjo llambë dyshemeje elegante dhe bashkëkohore vjen me një fund ari të lëmuar dhe një abazhur të rrumbullakët prej pëlhure të bardhë.