Chandelier Mayflower

L0

Ndizni dhomën tuaj të gjumit ose sallonin tuaj me llambadarin klasik Mayflower.

171 Views
Kompozime në bazë të moduleve me dimensione të ndryshme sipas materialeve koresponduese. (Kliko për të parë skedën teknike)

Përshkrim

Me formën e saj skulpturore gjithëpërfshirëse, kjo llambë tavani me 9 krahë dhe me përfundim nikeli i jep hijeshi dhe elegancë enterierit tuaj. Janë të kompletuara me abazhurë me daulle të bardha franceze të palosura me delikatesë për një ambient komod.