Cabinet Ripley Mustique Green

Stili botanik takon magjepsjen e cilësisë së mirë në kabinetin Ripley

SKU: 114021 Kategoritë: , , ,
Brandet: Eichholtz
Materiali Mustique green | gold hardware | black leather look
Dimensione 65 x 56 x H. 153,5 cm

Përshkrim

Stili botanik takon magjepsjen e cilësisë së mirë në kabinetin Ripley. Ky dollap elegantofron hapësirë ​​të bollshme për garderobën tuaj të udhëtimit. Ofron 2 seksione me parmakë rrobash, 2 rafte, 2 sirtarë dhe 6 ndarje për këpucë. Me një tapiceri prej pëlhure të gjelbër Mustique me një model të bukur gjethe bananeje, kabineti është i përfunduar me rripa lëkure të zeza dhe pajisje me ngjyrë ari. Rrotat kastor shtojnë pamjen retro.