Tray Peregrina

Zbukuroni hapësirën tuaj të jetesës me tabaka dekorative Peregrina.

SKU: 110518 Kategoritë: ,
Brandet: Eichholtz
Kompozime në bazë të moduleve me dimensione të ndryshme sipas materialeve koresponduese. (Kliko për të parë skedën teknike)

Përshkrim

Zbukuroni hapësirën tuaj të jetesës me tabaka dekorative Peregrina. Kjo tabaka tetëkëndore qelqit është e ndërtuar prej metali dhe vjen me një përfundim nikeli. Një tabaka shik për servirje.