Table Lamp Castillo

L0

Llamba tërheqëse e tryezës Castillo do t’i japë një spërkatje të shkëlqyeshme ngjyrash në dekorin e shtëpisë tuaj.

113 Views
Kompozime në bazë të moduleve me dimensione të ndryshme sipas materialeve koresponduese. (Kliko për të parë skedën teknike)

Përshkrim

Baza e ngurtë e llambës së qelqit e fryrë me dorë përzien ngjyrat e purpurta mbretërore dhe xhamin e pastër për të krijuar një efekt të gjallë. Forma e saj elegante dhe struktura magjepsëse amplifikohen nga një abazhur elegant.