Sofa York Boucle Cream

Divani i mrekullueshëm i kremit boucle York York me këmbë bronzi nxjerr një prekje dekadence.

SKU: 113836 Kategoritë: ,
Brandet: Eichholtz
Kompozime në bazë të moduleve me dimensione të ndryshme sipas materialeve koresponduese. (Kliko për të parë skedën teknike)

Përshkrim

Divani i mrekullueshëm i kremit boucle York York me këmbë bronzi nxjerr një prekje dekadence. Silueta e saj dalluese rrjedh nga Streamline Moderne, një stil ndërkombëtar i dizajnit Art Deco nga vitet 1930 që karakterizohet nga forma të buta lakore dhe linja të gjata horizontale. Vjen me 4 jastëkë katrorë.