SOFA CASTELLE

L0

Ftoni shkëlqimin dhe luksin e hoteleve Boutique në shtëpinë tuaj me divanin Castelle.

Out of stock

Kategoritë: ,
Brandet: Eiccholtz
Kompozime në bazë të moduleve me dimensione të ndryshme sipas materialeve koresponduese. (Kliko për të parë skedën teknike)

Përshkrim

Një interpretim bashkëkohor i një orendi klasike Chesterfield, ky divan elegant nxjerr një tërheqje të përjetshme. Me tapicerinë e saj prej kadifeje të kaltër në mesnatë me butona të thella dhe të zezë & amp; këmbët prej bronzi shton sofistikimin në hapësirën tuaj të jetesës.