SOFA MONTADO

L0

Sofa elegant Montado ofron hapësirë për bursa të gjera.

138 Views
Kategoritë: ,
Brandet: Eiccholtz
Kompozime në bazë të moduleve me dimensione të ndryshme sipas materialeve koresponduese. (Kliko për të parë skedën teknike)

Përshkrim

Me linjat e saj të drejta dhe pamjen moderne, kjo divan dizajner duket shkëlqyeshëm në një apartament nën çati ose papafingo. Ajo përmban një tapiceri natyrore Panama dhe këmbë të zeza me kon.