Console Table Palmer

L0

Rilindni madhështinë e pashoqe të epokës së Art Deco me Tabelën e Konsolës Palmer të klasit të parë. Krijuar nga çelik inox, ajo përmban një fund të artë me shkëlqim dhe një tryezë të zezë të zbutur.

Kategoritë: , ,
Brandet: Eichholtz
Kompozime në bazë të moduleve me dimensione të ndryshme sipas materialeve koresponduese. (Kliko për të parë skedën teknike)

Përshkrim

SUKSESOR FABULOZ ART DECO
Rilindni madhështinë e pashoqe të epokës së Art Deco me serinë Eichholtz Palmer. Secili element është një tërheqës i syve, i punuar me dorë me kujdes të përpiktë nga artizanët e aftë. Kombinoje me ndriçimin luksoz dhe aksesorët e koleksionit Eichholtz për një ambient të brendshëm joshës.