Coffee Table Florence

L0

Ankoroni estetikën tuaj të preferuar në stilin luksoz me tryezën joshëse të Florence Coffee.

Kompozime në bazë të moduleve me dimensione të ndryshme sipas materialeve koresponduese. (Kliko për të parë skedën teknike)

Përshkrim

Kjo pjesë e mobiljeve në stilin art deco përmban një kornizë simetrike me vijë të pastër me përfundim të artë me shkëlqim dhe të zezë mat dhe një tryezë qelqi të pastër.

Një prekje e GLAMORIT GATSBY
Njëzetat e zhurmshme janë tërësisht në modë përsëri, kështu që injekto ca shkëlqim dhe magjepsje të Gatsby në dekorin e shtëpisë tënde. Jazz up brendshme tuaj me copa të stilit Art Deco nga mrekullueshëm Florence Series. Ky seri mobiljesh luksoze në mënyrë të përsosur kap bollëkun e botës së milionerit të ri Jay Gatsby, personazhi titull i klasikut letrar të F. Scott Fitzgeralds.