Wall Lamp Beau Rivage

L0

Jepini dekorit të shtëpisë tuaj një avantazh unik me llambën mur brutaliste Beau Rivage.

Kompozime në bazë të moduleve me dimensione të ndryshme sipas materialeve koresponduese. (Kliko për të parë skedën teknike)

Përshkrim

Në përputhje me tendencat e përafërta rreth skajeve, kjo pajisje ndriçimi skulpturore abstrakte me fund të bronztë të cilësisë së mirë zgjon një atmosferë dramatike. Isshtë plotësuesi perfekt për pjesët e mobiljeve më të buta dhe më të rrumbullakëta, si divanet dhe kolltuqet e lakuara.