Dressboy Ambrogio

L0

Mbajini rrobat tuaja të rregullta dhe rrudhni të lira me dru sofre Ambrogio Dressboy.

144 Views
Kompozime në bazë të moduleve me dimensione të ndryshme sipas materialeve koresponduese. (Kliko për të parë skedën teknike)

Përshkrim

Si elegant dhe praktik, ky aksesor i dhomës së gjumit të palosshme ka një fund të qershisë elegant. I kompletuar me varëse rrobash, tabaka me xhingël dhe një raft më të ulët për këpucë, ky rrobë i bukur me siguri do të jetë një aset për dhomën tuaj të gjumit ose dhomën e miqve.