CHAIR ROMEO

L0

Shtoni një pamje dhe ndjenjë retro në sallonin tuaj, konservatorin ose oborrin e brendshëm me karrigen Romeo.

94 Views
Kompozime në bazë të moduleve me dimensione të ndryshme sipas materialeve koresponduese. (Kliko për të parë skedën teknike)

Përshkrim

Kjo karrige komode bastun prej palme kacavjerrëse është prekja përfundimtare për çdo dekor boho. Jastëku i pambukut të bardhë ofron një përvojë të rehatshme të uljes, ndërsa korniza prej palme kacavjerrëse kafe java shton stilin ekzotik.