Cabinet Cipriani

Shfaqni sendet tuaja dekorative ose koleksionet në raftet e kabinetit të jashtëzakonshëm Cipriani.

SKU: 110002 Kategoritë: , , ,
Brandet: Eichholtz
Kompozime në bazë të moduleve me dimensione të ndryshme sipas materialeve koresponduese. (Kliko për të parë skedën teknike)

Përshkrim

Shfaqni sendet tuaja dekorative ose koleksionet në raftet e kabinetit të jashtëzakonshëm Cipriani. Ky dollap i veçantë prej çeliku inoks me finiturë ari dhe pesë rafte xhami i shton hijeshi interiorit tuaj.