Aplikacioni Veko

Veko app ju ofron informacione rreth formateve, ngjyrave dhe teksturave sipërfaqësore të cilat mundësojnë një lidhje unike midis një produkti real dhe prezantimit të produktit dixhital.

Vizualizuesi i dhomës do t’ju vijë në ndihmë për të gjetur parketin e duhur duke përjetuar pamje reale  të ambientit tuaj vetëm me një klik.

Ju mund të bëni një foto direkt nga vizualizuesi apo të ngarkoni një imazh nga galeria dhe të provoni gjithë gamën e e laminateve/parketeve  nga rehatia e smartphone-it tuaj.

Produktet tuaja të preferuani mund ti ruani në profilin tuaj apo ti ndani me miqtë tuaj!

Zgjedhja e parketit nuk ka qenë kurrë më e lehtë.

Shkarkoni aplikacionin Veko në App Store ose Play Store

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping
X