WALL LAMP ECLIPS

L0

Duke shfaqur një bazë të lëmuar të përfunduar prej ari me një krah lëkundës dhe një abazhur konik të bardhë, llamba e murit Eclips i jep dekorit tuaj një prekje neutrale dhe të nënvlerësuar.

Out of stock

Kategoritë: ,
Brandet: Eiccholtz
Kompozime në bazë të moduleve me dimensione të ndryshme sipas materialeve koresponduese. (Kliko për të parë skedën teknike)

Përshkrim

Staciononi një mbi një grup fotografish të kornizuara ose art muri, ose lini një palë të përkrah kufjen tuaj të suites master.