Table Lamp Emerald

L0

Ndriçon si një perlë, Llamba e tryezës Emerald do të përmirësojë bukurinë e dekorit të shtëpisë tuaj.

Kategoritë: ,
Brandet: Eichholtz
Kompozime në bazë të moduleve me dimensione të ndryshme sipas materialeve koresponduese. (Kliko për të parë skedën teknike)

Përshkrim

Kjo pajisje ndriçimi me shkëlqim qelqi kristal është e frymëzuar nga prerja smerald e diamanteve të çmuar. Isshtë montuar në një bazë trekëndëshi me fund ari dhe vjen me një abazhur të rrobave të bardha.