Mirror Lola

Sillni magjepsjen moderne të mes-shekullit në dekorin e shtëpisë tuaj me pasqyrën e bukur Lola.

SKU: 111586 Kategoritë: ,
Brandet: Eichholtz
Kompozime në bazë të moduleve me dimensione të ndryshme sipas materialeve koresponduese. (Kliko për të parë skedën teknike)

Përshkrim

Sillni magjepsjen moderne të mes-shekullit në dekorin e shtëpisë tuaj me pasqyrën e bukur Lola. Ajo përmban një formë emblematike dhe një kornizë të hijshme me fije bronzi të krehur. Montojeni në korridorin ose dhomën tuaj të gjumit për një prekje vintage.