Wine Cabinet Delarenta

L0

Paraqisni koleksionin tuaj të pijeve dhe verërave në kabinetin kozmopolit DeLaRenta.

Kompozime në bazë të moduleve me dimensione të ndryshme sipas materialeve koresponduese. (Kliko për të parë skedën teknike)

Përshkrim

Hapni dyert për të zbuluar maksimumin tuaj në barin e shtëpisë dhe trajtojini mysafirët tuaj me pijet e tyre të preferuara. Me dollapin e saj me rimeso sofër dhe stendë metalike të përfunduar prej bronzi, kjo dollap pije përshtatet në mënyrë të përkryer me skemat urbane moderne dhe industriale.