Prints Ivan Meloti Set.2

Set me dy printime abstrakte nga artisti Ivan Melotti.

SKU: 109443 Kategoritë: ,
Brandet: Eichholtz
Kompozime në bazë të moduleve me dimensione të ndryshme sipas materialeve koresponduese. (Kliko për të parë skedën teknike)

Përshkrim

Set me dy printime abstrakte nga artisti Ivan Melotti. Duke kombinuar të zezën, kafenë dhe të bardhën, këto vepra arti mahnitëse do t’i shtojnë pamjen tërheqëse grafike interiorit tuaj. Të dyja printimet vijnë në një kornizë të zezë të hijshme prej druri.