Mirror Sloan

Reflektoni bukurinë e brendshme tuaj me pasqyrën luksoze Sloan.

SKU: 112824 Kategoritë: ,
Brandet: Eichholtz
Kompozime në bazë të moduleve me dimensione të ndryshme sipas materialeve koresponduese. (Kliko për të parë skedën teknike)

Përshkrim

Reflektoni bukurinë e brendshme tuaj me pasqyrën luksoze Sloan. E karakterizuar nga skajet e saj të pjerrëta të dallueshme, kjo pasqyrë luksoze me kornizë xhami pasqyre prej qelibar do të injektojë teksturë dhe thellësi magjepsëse në hapësirën tuaj të brendshme. Ideale për ambiente të brendshme klasike dhe bashkëkohore.