Floor Lamp Coyote Gold

Shtoni një ndjenjë komode moderne të Mesit të Shekullit në çdo dhomë me llambën e dyshemesë Coyote.

SKU: 112629 Kategoritë: , , , ,
Brandet: Eichholtz
Kompozime në bazë të moduleve me dimensione të ndryshme sipas materialeve koresponduese.
(Kliko për të parë skedën teknike.)

Përshkrim

Shtoni një ndjenjë komode moderne të Mesit të Shekullit në çdo dhomë me llambën e dyshemesë Coyote. Me një abazhur në formë kubeje në përfundim të artë dhe këmbë të zeza të zeza me kapele prej bronzi të artë, kjo llambë bashkëkohore me dyshe trekëmbëshi do t’i japë dekorit tuaj një pamje me stil.