Console Table Morris

L0

Krijuar bukur, Tabela e Console Morris do të shtojë një element të hijshëm dhe elegant në brendësinë tuaj.

52 Views
Kategoritë: , ,
Brandet: Eiccholtz
Kompozime në bazë të moduleve me dimensione të ndryshme sipas materialeve koresponduese. (Kliko për të parë skedën teknike)

Përshkrim

Një tryezë qelqi e zezë mbështetet nga një bazë çeliku inox e përfunduar në ar me një raft të poshtëm prej mermeri të zi. Vendosni këtë tryezë të hollë të konsolës në hyrjen ose dhomën tuaj të ndenjes për të shtuar një prekje të sofistikuar në dekorin tuaj.

MOJO E ART DECO
Sillni shkëlqimin dhe shkëlqimin e Art Deco të viteve 1920 në shtëpinë tuaj me seritë e mrekullueshme Morris. Duke marrë frymëzim nga motivet kryesore klasike Greke, këto pjesë mobilimi të bollshme por elegante përshtaten në modelin modern të brendshëm. Dizajni i hapur i kornizave i bën hapësirat tuaja të duken më të mëdha.