Champagne Cooler Jordan

Mbani pijet tuaja drejt dhe në temperaturën perfekte të pirjes me ftohësin e shampanjës Jordan.

SKU: 113061 Kategoritë: ,
Brandet: Eichholtz
Kompozime në bazë të moduleve me dimensione të ndryshme sipas materialeve koresponduese. (Kliko për të parë skedën teknike)

Përshkrim

Mbani pijet tuaja drejt dhe në temperaturën perfekte të pirjes me ftohësin e shampanjës Jordan. Ky tas që bie në sy vjen në një dekorim të cilësisë së mirë prej bronzi. Ai përmban dy doreza në formën e një pume dhe ofron hapësirë ​​për pesë shishe.