Koha për zbukurimet e Krishtlindjeve!

Jemi ne kohën më të mrekullueshme të vitit, sezoni i Krishtlindjeve.

Ndryshoni atmosferën  e shtëpisë suaj duke e bërë atë akoma më të ngrohtë me ndriçimin, mobiljet dhe aksesorët e shtëpisë nga kompania Eichholtz. Festoni stinën duke bërë blerje me pamjen festive dhe elegante të Krishtlindjeve, të prezantuara plot stil nga bashkëpunëtorët tanë. EICHHOLTZ

Ndërsa një bredh i dekoruar bukur, kurora dhe çorapet janë klasike të domosdoshme këtë kohë të vitit, interiori i shtëpisë suaj mund të ketë  gjithmonë disa zbukurime shtesë. Guxoni të largoheni nga një gamë tradicionale e ngjyrave kuq-jeshile duke zgjedhur produktet tona në ngjyra të ngrohta të bardha dhe të arta.

Qëndroni të gëzuar dhe komfort në karriget komode të ngrënies dhe shplodhni sytë në llambadarët luksoz të Amazonës.

Shtroni  tryezën përpara se Santa Claus të vijë në qytet: dekoro tavolinën e ngrënies Eero me Vazo Matteo, Objektet Meteor dhe Mbajtësin e Çajit për Koket.

Cdo ditë na duket me afër Krishtlindjeve me dritën e qirinjve.

Rehatohuni në karriget dhe divanet e ambientit, ndërsa dëgjoni këngët tuaja të preferuara të Krishtlindjeve.

Ejani dhe shikoni koleksionin tonë të Krishtlindjeve në showroom dhe bëni dhuratën e dizajnit për këtë sezon!

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping
X