WINE CABINET DELARENTA

L0

Paraqisni koleksionin tuaj të pijeve dhe verërave në kabinetin kozmopolit DeLaRenta.

Out of stock

Kategoritë: ,
Brandet: Eiccholtz
Kompozime në bazë të moduleve me dimensione të ndryshme sipas materialeve koresponduese. (Kliko për të parë skedën teknike)

Përshkrim

Hapni dyert për të zbuluar maksimumin tuaj në barin e shtëpisë dhe trajtojini mysafirët tuaj me pijet e tyre të preferuara. Me dollapin e tij me rimeso sofër dhe mbajtëse metalike të përfunduar prej bronzi, kjo dollap pije përshtatet në mënyrë të përkryer me skemat urbane moderne dhe industriale.