SOFA ATLANTA

L0

Relaksohuni me stil me divanin modern Atlanta.

Out of stock

Kategoritë: ,
Brandet: Eiccholtz

Përshkrim

Ky shtrat i butë përmban një jastëk të madh të vetëm, një mbështetëse të rehatshme dhe jastëkë shtesë mbështetës në një tapiceri natyrore në Panama. EXTREMELY COMFORTABLE Shtojeni këtë kombinim përfundimtar të komoditetit të ulëseve dhe dizajnit bashkëkohor me pajisje të tjera nga koleksioni Eichholtz për të krijuar stilin tuaj personal.