Koha për të arreduar ambientin tuaj të jashtëm!

Propozime Kontemporane nga Veko Concept!

Është koha për rrezet e para të diellit dhe kurimi i verndave dhe arredimi i zonës tuaj të jashtme ju mundëson të shijoni më së miri sezonin e ngrohtë.

Tavolina ngrënieje, karrige, tavolina të vogla, dhe shezlongë janë disa nga produktet e mobiljeve të jashtme të cilat janë të disponueshme në showroom-in tonë, ku komoditeti kombinohet me dizajnin inovativ dhe stilin elegant dhe të sofistikuar.

10DEKA Mobilje për Ambiente të Jashtme-Dizajn Minimal dhe Elegant.

Duke ofruar qëndrueshmëri dhe cilësi rezistente ndaj motit strukturat prej alumini, me syprinë HPL dhe prej guri, në të gjitha koleksionet, e bëjnë atë një opsion të shkëlqyeshëm, duke krijuar një mënyrë jetese unike.

Me praninë e produkteve 10DEKA, çdo vend mund të shndërrohet në një kënd të këndshëm dhe relaksues.

Mobiljet për ambiente të jashtme 10 Deka janë të përshtatshme gjithashtu edhe për  Hotele, Restorante, Bare, Lunge Pishina etj  duke i dhënë pamjen dhe komfortin këtyre ambienteve si një shtëpi.

B&B Italia – Mobilje Luksoze për Ambiente të Jashtme

Gjithmonë duke u fokusuar në dizajn, inovacion dhe kreativitet.

B&B Italia përdor materiale të teknologjisë së lartë për përdorim në natyrë që kombinojnë funksionin dhe dizajnin unik për të mobiluar ambientin tuaj të jashtëm plot me stil.

 Divanet e jashtme të B&B Italia, kolltukët, shezlonget, karriget, tavolinat e ngrënjes, tavolinat e kafesë, stolat, komplementet etj, shprehin vizionin e B&B Italia për jetesën në natyrë, duke mbajtur të njëjtin fokus në dizajn dhe komoditet të garantuara nga cilësia absolute.

Në vitin 2007, u lançua Canasta, koleksioni i parë inovativ i cili shënoi hyrjen e B&B Italia në botën e outdoor  duke mirëpritur më pas një koleksion të gjerë.

Koleksioni B&B Italia me një gamë të plotë të orendive të jashtme, mund të përshtaten në hapësira të ndryshme – nga shtëpitë, kopshtet në hapësira të ndryshme publike.

X